Zajęcia grupowe


Medytacja

Przeczytasz o tym tu: Wakacyjny kurs medytacji

Kręgi Kobiece

Spotkania kobiet w małych grupach służące rozwojowi osobistemu, osiąganiu celów, życia w zgodzie ze sobą, wsparciu siebie nawzajem w wyzwaniach i radościach dnia codziennego w duchu równości, akceptacji i szacunku do tego co wspólne i do tego co inne w każdej z nas. Przestrzeń, w której każda z kobiet może pokazać siebie w pełni, bez lęku przed oceną czy odrzuceniem. Przeglądanie się w sobie jak w lustrze - a lustrem jest siostra z Kręgu, dzielenie się doświadczeniami i inspirowanie się nawzajem. 
Więcej o tym: Kobiecy Krąg

"Mandala - wewnętrzny ogród"

"Mandala - Wewnętrzny Ogród" czyli co?

Spotkanie z własnym wnętrzem przez artystyczną metodę rozwoju - malowanie mandali oraz techniki relaksacyjno-medytacyjne.

Mandala to koło, które w wielu kulturach świata wykorzystywano jako narzędzie samopoznania. Jest to symbol pełni naszego człoweczeństwa, pokaże Ci głęboki stan różnych aspektów Twojej psychiki. Na tych konkretnych zajęciach zajmiemy się tym aspektem życia, który będziecie chcieli rozwinąć oraz tym, w jaki sposób to zrobić w zgodzie ze swoim sercem (marzeniem, intencją)

Dla kogo:
dla wszystkich którzy chcą doświadczyć relaksującego wpływu malowania mandali oraz dowiedzieć się więcej o sobie, swoich potrzebach, celach, wewnętrznej symbolice nieświadomości, intuicji
NIE MUSISZ mieć żadnego doświadczenia w malowaniu
Jeżeli chciałabyś/chciałbyś spróbować w bezpiecznej, nieoceniającej przestrzeni zacząć rysować i poznać ten sposób pracy, zapraszamy.

Wszystkie materiały do wykonania mandali znajdują się w centrum "Pod Smoczym Skrzydłem"


Masaż dźwiękiem śpiewających mis kryształowych

Co dwa tygodnie w piątek o godzinie 19 sesje grupowe - koncerty relaksacyjno - medytacyjne z użyciem mis kryształowych

Ceremonie dźwięku z Fletem Hemisphere

Opis wydarzenia: Ceremonia dźwięku


W późniejszym czasie w zależności od potrzeb mieszkańców Giżycka rozszerzanie oferty.


Zapisy i pytania telefonicznie

Zapraszamy!
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza