Prowadzący


Joanna Karen Ejtmanowicz 

Z wykształcenia jestem psychologiem po Uniwersytecie Warszawskim, od kilkunastu lat zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym. Od 10 lat systematycznie praktykuję medytację oraz współtworzę Kręgi Kobiece. Brałam udział w warsztatach rozwojowych i szkoleniach medytacji: m.i medytacje Osho, medytacje buddyjskie, z tradycji Ameryki Południowej, technik pracy z ciałem, psychiką i duchem w harmonii z Leanne Edwards, otrzymałam inicjacje Munay - Ki (staroandyjskiej tradycji uzdrawiania), na studiach zdobywałam wiedzę i doświadczenie m.i. w prowadzeniu warsztatów i szkoleń, pracy z grupą dorosłych i młodzieży, nauczyłam się technik arteterapeutycznych, pracy z ciałem. Po studiach połączyłam moja pasje jaką jest muzyka i sztuka (które rozwijałam od dłuższego czasu) z wykształceniem psychologicznym i zaczęłam prowadzić spotkania muzyczno-relaksacyjne z dźwiękiem instrumentów etnicznych w całej Polsce (autorski projekt Adeshken - Droga Połączenia). Teraz, po 9 latach, postanowiłam wrócić tutaj - do mojego rodzinnego miasta i stworzyć miejsce, w którym mogłabym się dzielić tym wszystkim, czego się nauczyłam podczas moich podróży, studiów, przebytych warsztatów i szkoleń, a co mnie doprowadziło do momentu w życiu, w którym jestem: zdrowie, spokój wewnętrzny, życie pełnią w radości i lekkości oraz miłość i akceptacja świata.

Jestem zafascynowana odkrywaniem wraz z ludźmi ich wewnętrznego indywidualnego świata, wspieraniem potencjału człowieka, pomocą drugiej osobie, jeśli taka jest jej wola, w stawaniu się pełnym, szczęśliwym człowiekiem. Wierzę, że dzieląc się metodami i technikami, które pomogły mi i osobom które znam, z ludźmi zainteresowanymi tym, co proponuję, dodaję swoją kroplę do oceanu świata, w którym każdy jest szczęśliwym, suwerennym człowiekiem w jedności i miłości z naturą i innymi ludźmi, osobą cieszącą się każdym krokiem drogi będącą życiem.

"Pod Smoczym Skrzydłem" jest spełnieniem mojego marzenia o miejscu, gdzie mogę łączyć pasję z pracą, dzielić się tym czego doświadczyłam, w lekkości i radości, dając piękno pracy z sobą samym, piękno muzyki, sztuki, medytacji, skutecznych narzędzi wspierania Was, jeśli jest taka potrzeba, w odkrywaniu Waszego wewnętrznego piękna i pełni, bo tylko uznając to w nas samych i dbając o swoje wnętrze jak o najpiękniejszy ogród, możemy rozprzestrzenić ten ogród na zewnątrz, tworząc lepszy świat dla nas i naszych dzieci. Natomiast spotykając się w przestrzeni akceptacji, szacunku i życzliwości w grupie, mamy możliwość przeglądać się w sobie nawzajem jak w lustrach, ucząc się jak być jeszcze szczęśliwszym człowiekiem i tworzyć razem krystaliczne siatki dobra, które mogą się rozrastać coraz szerzej.

Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą mojego mężczyzny i mamą dwójki dzieci Mia ur. w styczniu 2019 i Leo ur. w czerwcu 2017.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza