Śpiewające misy kryształoweMisy kryształowe zrobione są z 99% czystego pokruszonego kwarcu, rozgrzanego do bardzo wysokiej temperatury, żeby następnie wykonać odlew misy. Są dostępne w różnych rozmiarach (od 6 do 24 cali), kolorach (kolory czakr, oszronione, przezroczyste). Emitują czysty, silny rezonans. Przy pocieraniu/grze na nich wibrują tak silnie, że nawet z odległości 10 cm można poczuć mrowienie. Większe misy wydają silniejszy pogłos, z dłużej utrzymującym się dźwiękiem z powodu rozmiaru i ilości zawartego kwarcu. Ton misy nie zależy od jej rozmiaru, jednak większe misy wydają dźwięki niższych oktaw. Każda z mis poddawana jest cyfrowej identyfikacji dźwięku. W zależności od indywidualnych potrzeb misy o różnych dźwiękach będą przyciągać swoim dźwiękiem.
Zestaw siedmiu mis (zdjęcie powyżej) od nuty C (największa, czerwona) do B (fioletowa) korespondują z ośrodkami energetycznymi człowieka (tzw czakrami, więcej o czakrach i koloroterapii/dźwiekoterapii tu:...). Cały set jest zsynchronizowany ze sobą, dźwięki dwóch mis grających jednocześnie maja konkretny wpływ na ciało człowieka.

Misy są skutecznym narzędziem działania terapeutycznego i relaksu. Posiadają właściwości wzmacniania, magazynowania, przekazywania i przetwarzania energii wywołujące zmiany w życiu.
Połączenie dźwięku mis z intencją dostosowaną do potrzeb klienta wzmacnia efekt terapeutyczny.

Kryształy:
Piasek kwarcowy połączony w odpowiednich warunkach środowiska (ciśnienie, temperatura i energia) z wodą staje się kryształem kwarcowym. Kryształy kwarcowe posiadają wiele właściwości fizycznych: wzmacniają, przekształcają, magazynują, skupiają i przekazują energię. rezulatem tych właściwości jest, żeby wymienić tylko kilka, działanie mikrofonów, radia, telewizji, zegarków, narzędzi laserowych czy komputerów.
Nasze ciała są w swojej strukturze również krystaliczne. Gdy pracujemy z kryształem ma on dogłębny wpływ na organy w ciele, tkanki, komórki, tak samo jak na system metaboliczny, hormonalny czy krążenia.
W połączeniu z intencją (myślą, która jest formą energii), nasze myśli stają się na bardziej harmonijnymi formami, które zmieniają frekwencje fal mózgowych, pokazując możliwości rozwoju świadomości.

Efektem kąpieli w dźwięku mis kryształowych jest bardziej skoncentrowany stan świadomości, relaks na poziomie komórkowym, wzrost kreatywności, polepszenie stanu zdrowia przez dostrojenie komórek ciała do odpowiedniej częstotliwości, uwolnienie blokad emocjonalnych, zharmonizowanie całego ciała-umysłu i ducha, wzrost jakości życia.

http://www.podsmoczymskrzydlem.eu/2016/01/co-miedzy-innymi-bedzie-sie-dziao-pod.html

bibliografia (inspiracje): https://sacredwaves.com/Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza